Roll Up reklamowy Warszawa – druk jednostronny i dwustronny

Roll Up reklamowy Warszawa – druk jednostronny i dwustronny

Szukasz doskonałego rozwiązania marketingowego dla Twojej firmy? Być może roll up reklamy Cię zainteresuje! Roll-up to chętnie wybierane przez wielu Konsumentów rozwiązanie – przykuwają wzrok, zachęcają do zdecydowania się na daną usługę czy produkt, a także nie sposób przejść obok nich obojętnie. Mieszkasz w Warszawie bądź okolicach i rollup to właśnie to, czego potrzebujesz? Wyjaśnimy Ci wszystkie kwestie związane z inwestycją w roll, abyś nie miał żadnych, chociażby najmniejszych wątpliwości!

Roll up – co to jest?

Na samym początku warto właściwie wyjaśnić, czym ów produkt jest. Potocznie roll upy nazywa się stojakami z reklamą. Nie jest to zbyt profesjonalne określenie, za to nie da się zaprzeczyć, że szczególnie trafne. Rollupy składają się przeważnie z barwnej planszy, na której znajduje się reklama, kasetę ze specjalnym mechanizmem rolującym, wysięgnik oraz listę zaciskową, która gwarantuje, że reklama będzie się prezentować doskonale i stabilnie.

Ile kosztuje roll up?

,,Roll-up ceny”, to jedna z fraz, najczęściej wpisywanych w wyszukiwarkę przez osoby zainteresowane produktami tego typu. W rzeczywistości trudno byłoby podać jedną, konkretną cenę. Na jej wysokość wpływają rozmiar, typ kasety czy samego rollupa – cena w związku z tym może być przystępna, jak i dosyć wysoka.

Roll up wymiary – jakie można wyróżnić?

Rolap zakupić możesz w nadzwyczaj różnorodnych rozmiarach. Do najbardziej popularnych należą roll up 100 x 200, roll up 85 x 200 czy spory rollap 150 x 200. Podobnie jak w wypadku ceny, niełatwo byłoby scharakteryzować standardowe wymiary roll upa.

Jak zaprojektować roll up?

Projekt Roll Upu w wielu przypadkach może wykonać za nas firma, na której usługi postawimy. Studia graficzne oferują nader ciekawe, niebanalne propozycje, wzory, które przyciągną do Ciebie szereg nowych Klientów. Na ,,roll up design” składać się powinny min.:

  • Logo firmy,
  • Kolory kojarzone z firmą,
  • Wyraźne napisy,
  • Ciekawe, budzące zainteresowanie frazy.

Jak rozłożyć i złożyć roll up?

Proces bezpiecznego rozkładania roll upu zawrzeć możemy w kilku, prostych krokach:

  • Wysuń nóżki i postaw kasetę,
  • Złóż maszt, złożony z trzech części,
  • Dolną część masztu umieść w otworze pośrodku kasety,
  • Rozwiń powoli grafikę i zamocuj u góry masztu.

Brzmi banalnie? Rzeczywiście takie jest! Pamiętaj, aby dolną część masztu wsunąć do końca otworu, tym razem gwarantując sobie stabilność reklamy.

Aby złożyć reklamę, wystarczy odhaczyć listę zatrzaskową, a następnie spokojnie zwinąć baner. Gotowe!

Jak przygotować grafikę na roll up?

Właściwe przygotowanie wymaga jedynie uwzględnienia odpowiedniej szerokości i wysokości. Najlepiej, jeśli projekt ma rozdzielczość: 120 dpi przy skali 1:1.

Do innych, interesujących propozycji należą roll up dwustronny, roll up baner, flagi reklamowe, cennik których odbiega nieco od standardowych rolappów Warszawa.

Podsumowanie

Przed zakupem zwróć uwagę na kasetę rollup, stelaż reklamowy, a także cenę i jakość wykonania. Roll up Warszawa to najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy chcą rozwijać swoją firmę. Zapoznaj się z ofertą pobliskich drukarni i wybierz najlepszą dla Ciebie propozycję!

źródło: sharkdesign.pl – drukarnia Warszawa 24h