Napisy na wycieraczkach – przyjemny sposób na przywitanie się z gośćmi

Nowoczesne wycieraczki w formie praktycznych mat podłogowych posiadają szereg niezaprzeczalnych zalet. Są one nie tylko bardzo skuteczne, jeśli chodzi o zatrzymywanie brudu i wilgoci, ale poza tym prezentują się naprawdę nienagannie.

Nie należy jednak zapominać o kolejnym ich ogromnym atucie, a mianowicie możliwości umieszczenia na ich powierzchni spersonalizowanych napisów. Dzięki temu niepozorna na pierwszy rzut oka mata wejściowa może stać się ciekawym akcentem, który wyróżni naszą firmę i trwale zapadnie w pamięć klientom. Również w prywatnych domach i mieszkaniach takie rozwiązanie sprawdza się fenomenalnie i nadaje niepowtarzalnego uroku każdemu przedpokojowi.

Pierwsze wrażenie to podstawa, więc powitaj gości już w progu

Chyba wszyscy kojarzymy tradycyjne wycieraczki z napisami, które mają na celu powitać odwiedzających mieszkanie gości. Mimo niejednokrotnie pozostawiającej wiele do życzenia stylistyki zyskały one w naszym kraju sporą popularność. Łatwo więc sobie wyobrazić, jak bardzo pozytywne wrażenie zrobią na naszych gościach nowoczesne maty wejściowe z napisami. Dzięki możliwości zamówienia mat także w dużych i niestandardowych rozmiarach, na ich powierzchni zmieszczą się nawet bardzo duże i obszerne slogany. Bez trudu na matach podłogowych umieścimy zarówno krótki, jak i bardziej wylewny tekst powitania odwiedzających nas gości. Nasycone i nieblaknące nawet w pełnym słońcu kolory mat wejściowych sprawią, że napisy będą doskonale widoczne, a dodatkowo będą wyraźnie odcinać się od kontrastowego tła.

Wykorzystaj slogan swojej firmy

Właściciele wszelkiego rodzaju sklepów i lokali usługowych z pewnością równie chętnie będą umieszczać na matach wejściowych różnego rodzaju teksty powitalne dla swoich klientów. Mogą być to klasyczne słowa powitania lub też sympatyczne życzenia miłego dnia. Wiele osób prowadzących firmę preferuje jednak umieszczenie na macie podłogowej chwytliwego sloganu reklamowego danego przedsiębiorstwa lub samej jego nazwy. Z całą pewnością takie zabiegi przełożą się na zwiększenie ilości klientów odwiedzających dany obiekt, co z kolei znajdzie odbicie w większych zyskach. Klienci będą bowiem nie tylko zachęceni do wejścia miłym napisem na wycieraczce, ale oprócz tego z pewnością docenią nienaganną czystość lśniących posadek, w której utrzymaniu kluczowe jest właśnie wykorzystywanie mat wejściowych.

Sposób na lepsze zarządzanie przestrzenią

We wszelkiego rodzaju obiektach użyteczności publicznej poza wspomnianymi wyżej napisami powitalnymi, na matach podłogowych spotkać można niejednokrotnie teksty o charakterze organizacyjnym. Jest to spowodowane bezpośrednio tym, iż te nowoczesne wycieraczki stanowią świetny sposób na wydzielenie określonych stref w dużym wnętrzu. Z tego powodu chętnie na matach podłogowych umieszcza się informacje odnośnie zalecanego kierunku kolejki czy też umiejscowienia strategicznych miejsc, takich jak schody, toalety czy też przymierzalnie. Czytelne, duże napisy na wycieraczkach mogą w takich przypadkach sprawdzić się o wiele lepiej, aniżeli tradycyjne tablice informacyjne, na które klienci coraz częściej nie zwracają uwagi.

Napisy na wycieraczkach, zarówno w formie powitania, jak i tekstu o charakterze informacyjnym, to wciąż dość nietypowa forma komunikacji. Z tego właśnie powodu decydując się na zakup mat wejściowych z napisami mamy gwarancję, że nasi goście czy też klienci będą pozytywnie zaskoczeni, odwiedzając nasz dom bądź siedzibę naszej firmy. W konsekwencji wybierając maty podłogowe, poza czystymi posadzkami zapewnimy sobie i osobom nas odwiedzających lepszy nastrój.

Źródło: MatyWejsciowe.pl