Kiedy sprawdzi się Stroller Pad firmy La Millou?

Każda mama wie, jak ważny dla małego dziecka jest spacer na świeżym powietrzu. Przebywanie na dworze, nawet przy niesprzyjającej pogodzie to najlepszy sposób na hartowanie dziecka i dostarczanie mu naturalnej witaminy D.

Każda mama wie, jak ważny dla małego dziecka jest spacer na świeżym powietrzu. Przebywanie na dworze, nawet przy niesprzyjającej pogodzie to najlepszy sposób na hartowanie dziecka i dostarczanie mu naturalnej witaminy D. Niemowlę i starsze dzieci powinny przebywać na dworze co najmniej kilka godzin dziennie. Wspólny spacer z dzieckiem to też dostarczanie mu coraz to nowych bodźców, wspólne poznawanie świata i radość ze swojej obecności.

Kiedy sprawdzi się Stroller Pad firmy La Millou?

Aby spacer z dzieckiem dostarczył wszystkim jak najwięcej przyjemności, rodzice muszą być przekonani, że ich dziecko jest bezpieczne i czuje się komfortowo w swoim wózku bez względu na to, jaki jest to wózek. I tutaj właśnie pojawia się Stroller Pad firmy La Millou, czyli wkładka do wózka, która wyrównuje wszelkie braki komfortu podróżującemu w nim dziecku. Stroller Pad firmy La Millou wypełnia szczelnie przestrzeń wózka, tworząc miękkie i przyjazne posłanie.

Nie każdy wózek posiada idealne amortyzatory chroniące dziecko przez wstrząsami czy drganiami, jakich dostarcza nawet zwykły spacer po chodniku. Stroller Pad powoduje, że wszystkie te negatywne zjawiska zostają wyciszone, a dziecko nie odczuwa żadnego dyskomfortu nawet wtedy, gdy wózek musi pokonywać przeszkody znajdujące się na jego drodze. Ta kolorowa i plastyczna wkładka z wypełnieniem nie tylko amortyzuje nierówności powierzchni, ale miękko i delikatnie otula dziecko, tworząc dla niego ochronę przez zewnętrznym światem.

Antywstrząsowa poduszka Stroller Pad firmy La Millou

Stroller Pad wyposażony jest w jeden oryginalny element, który pozwoli dziecku spokojnie spać bez względu na okoliczności spaceru. To specjalna antywstrząsowa poduszka, którą przymocowuje się, a raczej przeplata przez Stroller Pad. Poduszka ta tworzy swoisty kokon dla główki dziecka, całkowicie zabezpieczając ją przez bocznym kontaktem z nie zawsze przyjazną tkaniną dziecięcego wózka. Poza tym kokon, który tworzy poduszka sprawia, że główka śpiącego dziecka nie jest narażona na drgania wózka.

Kolorystyka i tkanina Strollera 

Wkładki do wózka firmy la Millou są wykonane z najlepszych tkanin, które latem umożliwiają ich oddychanie, a zimą tworzą doskonałą izolację przed zimnem czy mrozem. Nowoczesna tkanina z komfortowym wypełnieniem powoduje, że dziecko nie męczy się w wózku, nie poci się i jest pełne energii po spokojnym śnie. Piękne, kolorowe tkaniny sprawiają, że wózek nabiera nowych barw i nigdy się nie znudzi. Piękne wzornictwo wkładek do wózka jest zasługą znanych i publicznych osób, co dodatkowo wprowadza miłą odmianę.

Wszystkie wkładki do wózków można prać w pralce w bezpiecznych dla dziecka detergentach. Dzięki temu Stroller Pad nie tylko chroni wózek przed zabrudzeniami, ale sam jest zawsze czysty i wypielęgnowany. Wystarczy krótkie pranie i za każdym razem wkładka do wózka odzyskuje swoje soczyste kolory.

Źródło: Fancy and Eco – La Millou Warszawa