Revolax Deep – jeden z cenionych wypełniaczy

Istnieją trzy główne przyczyny utraty napięcia skóry i atrakcyjności rysów twarzy: proces starzenia, ekstremalna utrata wagi, choroby i stres. W wyniku utraty objętości tkanek miękkich skóra na policzkach zaczyna opadać – tworzą się fałdy nosowo-wargowe, powstają ubytki skroniowe oraz utrata zarysów kości policzkowych. Aby zapobiec wizualnym efektom procesu starzenia się skóry, zaprojektowano jednofazowy wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego – Revolax Deep.

Poznaj Revolax Deep – wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego z lidokainą

Revolax Deep to usieciowany wypełniacz kwasu hialuronowego, uwydatniający owal twarzy, przywracający kształt ust, nosa, policzków i podbródka, a także rozluźniający zmarszczki w okolicy czołowej. Revolax Deep wprowadzany jest do głębokich warstw skóry właściwej. Po iniekcji żel zachowuje swoją integralność pod skórą przez 12 miesięcy, jest trwały, nie przemieszcza się pod skórą i zachowuje swój naturalny, pierwotny kształt. Co równie ważne – preparat nie jest pochodzenia zwierzęcego.

Można również zauważyć następujące zalety żelu Revolax Deep:

  • wysoka lepkość i trwałość żelu,
  • niska skłonność do rozkładu kwasu hialuronowego,
  • zawartość lidokainy, która sprawia, że produkt jest bezbolesny i łatwy w aplikacji,
  • uruchamia procesy odmładzania dzięki wstrzyknięciu w głęboką warstwę skóry,
  • niska alergenność żelu ze względu na naturalne pochodzenie substancji czynnej.

Główną zaletą preparatu jest jego miękka struktura, która gwarantuje naturalny efekt kosmetyczny, w tym wyeliminowanie nadmiernego napięcia skóry oraz niezauważalne przejście z obszaru zabiegowego do obszaru nieleczonego. Zawartość znieczulającej lidokainy pozwala na skrócenie czasu zabiegu, dzięki czemu proces wstrzykiwania żelu jest wygodniejszy – przebiega bez bólu i zmian w mimice twarzy, co oznacza, że efekt po wstrzyknięciu będzie jak najwierniej odzwierciedlał naturalne rysy twarzy.

Dzięki miękkiej konsystencji środek doskonale rozprowadza się pod skórą, wypełniając nierówności i tworząc magazyn kwasu hialuronowego w miejscach ubytku objętości. Preparat Revolax Deep wygładza nierówności powstałe na zewnętrznej powierzchni skóry (zmarszczki mimiczne, blizny potrądzikowe), a także wzmacnia tkanki miękkie w miejscu wstrzyknięcia. Żel nie przemieszcza się pod skórą, nie przesuwa się podczas ruchu tkanki miękkiej. Kwas hialuronowy przyciąga wilgoć do komórek skóry, stymuluje różne procesy biologiczne w macierzy skóry, wytwarza nowe włókna kolagenu i elastyny oraz ogólnie wspomaga jej regenerację.

W których miejscach można aplikować Revolax Deep?

Wypełniacz przeznaczony jest nie tylko do modelowania konturu ust – skutecznie radzi sobie także z głębokimi zmarszczkami i bruzdami. Revolax Deep pomoże Ci szybko, bezboleśnie i bezpiecznie osiągnąć następujące rezultaty:

  • zlikwidowanie zmarszczek w okolicy oczu oraz w kącikach ust,
  • wyeliminowanie zmarszczki poprzecznej na szyi,
  • wygładzenie bruzdy czołowej i nosowo-wargowej,
  • nawilżenie i regenerację skóry, a także nadanie jej młodzieńczego wyglądu.

Revolax Deep świetnie łączy się z preparatami innych marek, jeśli konieczne jest wykonanie wielopoziomowej korekty w różnych warstwach skóry. W ten sposób uzyskuje się efekt korekty objętości, jak najbardziej zbliżony do naturalnej formy. Po wprowadzeniu żelu pacjent może wrócić do normalnego trybu życia, ponieważ nie ma okresu rekonwalescencji. Po zabiegu należy jedynie zrezygnować z basenu, sauny, siłowni i solarium (do 21 dni).